Wróbelki
WPISZ HASŁO ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Święta od kuchni- świąteczny koncert

Kto doradza, pomaga Świętemu Mikołajowi w trudnych chwilach i piecze najlepsze pierniczki na świecie? Nikt inny, jak Pani Mikołajowa! Właśnie ona dobrze zna odpowiedzi na trudne pytania pojawiające się przy okazji bożonarodzeniowego zamieszania. Czy zwierzątko to dobry prezent pod choinkę? Co zrobić gdy list od dzieci do Mikołaja nie dotarł? Na wszystkie pytania nasze przedszkolaki otrzymały dzisiaj odpowiedź. Miały okazję poznać kuchnię Pani Mikołajowej, pachnącej pierniczkami i igliwiem. Była to opowieść z ważnym przesłaniem, ale też bogata w piękne piosenki w wykonaniu profesjonalnych wokalistów, pełna interakcji z publicznością.

Przedstawienie zakończone było niezwykłą niespodzianką , tym na co wszyscy czekają –… HO, HO, HO – wizytą samego Gwiazdora !

Wszystkie nasze przedszkolaki były bardzo grzeczne, dlatego otrzymały piękne upominki i miały okazję porozmawiać z naszym szczególnym gościem;)